Hakkımızda

Ahmet, Mustafa, İsmail YAROĞLU kardeşler tarafından 1960 yılında kurulun ilk şirket, 1996 yılına kadar ticari faaliyetini YAROĞLU KOLL. ŞTİ. Adı altında yürütmüştür.

Bu tarihten itibaren Mustafa YAROĞLU’nun ticari ortaklıktan ayrılıp oğulları Yaşar ve Zünnur YAROĞLU ile birlikte Yaşar Tekstil San.Tic.Ltd.Şti.’ni kurmasıyla, ticarette 2.dönem başlamış oldu.

Ticarette yenilik ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkan Yaşar Tekstil, kısa zamanda büyüyen bir ivme kazanan ticari yapısıyla müşteri portföyüyle birlikte, ürün gamında da ciddi bir zengin çeşide ulaşmıştır.

13000 kalem mal çeşidini bünyesinde barındıran şirketimiz, 50’nin üzerinde ana bayiliği ile güçlü bir ağ kurmuştur. Ürünlerin doğru sergilenmesi ve rahat bir alışveriş ortamı sağlamak için kurulmuş olan ilki 6 katlı, ikincisi 5 katlı ve üçüncüsü 4 katlı olmak üzere 3 toptan mağazasında her ürün grubu için oluşturulmuş katlarda konusunda uzman personellerle hizmet verilmektedir.

Yaşar Tekstil’in yenilikçi yapısı, Karadeniz Bölgesinde kendi sektörüne ait birçok ilklere imza atan firma olmasını da sağlamıştır.

Satış politikasının temel taşı olarak karşılıklı güven esasını benimseyen firmamız, sektöründe zengin ürün çeşidi ve uygun fiyatlarıyla piyasada belirleyici bir konuma gelmiştir. Bu bağlamda müşterilerini iş ortağı gözüyle gören şirketimiz, müşterilerimizden gelen görüşlere titizlikle yaklaşmaktadır. Gelişen zaman koşullarına bağlı olarak bilişim sektörünü yakından takip eden Yaşar Tekstil, bütün toptan mağazalarında barkodlu otomasyon sistemi kullanılmaktadır.